Konsol
AL5000
Nastolka
Treck
saffit
Projector
Panels
Новинки
Всі новинки
Рекомендовані
Все новиники
Рекомендовані Всі рекомендовані
Новини
Всі новини
Статті
Всі статті

Світлотехніка

Переваги нашої компанії

 

 

Компанія працює на ринку світлотехніки більше 10 років

 

Найбільш широкий асортимент світлотехнічної продукції

 

Висока якість продукції ТМ Feron

 

Привабливі ціни

 

Купуйте разом з нами гуртом та в роздріб

Фірмовий магазин світла Ферон – першокласний вибір освітлювальних приладів для вашого дому!

Інтернет-магазин світла пропонує величезний асортимент високоякісної продукції та електротоварів для вирішення найрізноманітніших задач. У нас ви зможете знайти все для освітлення: від звичайної лампочки розжарювання до трансформаторів. Науковий прогрес не стоїть на місці, і за дві сотні років електротовари стали для нас звичним явищем, обов’язковим атрибутом нашого життя. Світлотехніка оточує нас скрізь: у квартирі, у громадських місцях, парках, алеях, на присадибних ділянках та автомагістралях.

Магазин світла в Києві Ферон: ми наповнимо ваше життя світлом!

На нашому сайті можна придбати освітлювальну техніку для інтер’єрного та садово-паркового освітлення, акумуляторні та вбудовані світильники, а також світлодіодні прожектори. Варто зазначити, що останнім часом все більшої популярності набирає світлодіодне освітлення у різних своїх варіаціях: панелі, даунлайти, інтер’єрні і B2B світильники.

Багато хто недооцінює якість освітлення у приміщенні. Саме від нього залежить наше самопочуття, настрій і навіть здоров’я. за допомогою освітлення можна створювати різні акценти і інтер’єрі, виділяти робочу зону і відокремлювати зону відпочинку, створювати затишок, комфорт. Іще один важливий нюанс при виборі електротоварів – це безпека. Торгова марка Ферон – гарант високої якості кожного свого фірмового виробу.

Світлотехніка висoкої якості за доступною ціною – наша перевага серед конкурентів. Ми пропонуємо безпечні та сучасні електротовари в асортименті понад 1500 нaйменувань гуртом та у роздріб. Стильні дизайни та розмаїття модельного ряду електротоварів допоможуть вам створити затишне світло в квартирі чи будинку або робочу атмосферу в офісі, аудиторії, лабораторії і навіть у конференц-залі.

Наш фірмовий магазин світла готовий запропонувати усе необхідне для встановлення домашніх, офісних та садово-паркових світильників, найрізноманітніші види ламп, в тому числі й енергозберігаючі, та інші комплектуючі. Без світлової техніки не обходитьcя жодна сфера діяльнoсті людини, зокрема:

  • зовнішня реклама,
  • медицина,
  • виробничі підприємства,
  • лабораторії,
  • торгові, службові приміщення,
  • громадські місця.

Світлотехніка ТМ Feron доступна для всіх, придбати її можна через наш сайт у будь-якому місті України.